9 stycznia 2018

O mnie

Marta Kuzyka
Trener personalny, Dietetyk
Nazywam się Marta Kuzyka i propaguję zdrowy styl życia, zarażając kobiety pasją do sportu.
Jestem licencjonowanym Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Kulturystyka, trenerem personalnym, specjalistką ds. żywienia oraz absolwentką SGTiR w Warszawie, gdzie ukończyłam specjalizację – Zarządzanie Sportem i Rekreacją.
Moja historia ze sportem zaczęła się gdy miałam 7 lat i jedna z nauczycielek WF-u zobaczyła we mnie potencjał, który wykorzystałam jak najlepiej potrafiłam. Pasmo sukcesów sportowych w dzieciństwie pchało mnie ku dalszemu rozwojowi w kolejnych sekcjach. Przygotowując się do zawodów lekkoatletycznych trafiłam na siłownię i odkryłam swoją pasję. Chęć podnoszenia kwalifikacji sprawiła, że stałam się specjalistką w tej dziedzinie, ukończyłam liczne szkolenia z treningu funkcjonalnego, stretchingu, treningu TRX, oraz
z tematyki treningu w okresie ciąży, a także po porodzie.
Swój autorski projekt „Świadoma” stworzyłam z myślą o kobietach, ich potrzebach i zdrowiu. Codziennie uświadamiam jak istotny jest zdrowy, higieniczny tryb życia. W pracy jestem wymagająca, stawiam na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz różnorodność podczas treningu. Najważniejszym aspektem w pracy jest zdrowie oraz wyznaczone cele. Dzięki kompleksowemu podejściu do podopiecznych, ich świadomość ciała wzrasta, jakość życia poprawia się, zaś progres jest lepszy.
Moje motto – „Siła jest KOBIETĄ”.